• +90 541 310 94 04
  • info@hbbilgisayar.com
  • Yenimahalle Mah. Kahramanmaraş Cad. No: 284
Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; teknik servis, toner dolumu, muadil ve orijinal toner, veri yedekleme, yazılım, wireless çözümleri, güvenlik kamera sistemleri, periyodik bakım, kurumsal sistem, donanım satış, firewall router, web tasarımı işleri yapmaktadır.

HB Bilgisayar Müşterilerinin kolay ulaşabildiği ve hızlı çözüm alabileceği bir firma olmayı amaçlamaktadır. Dürüstlük ve samimiyet ile vermiş olduğu sözleri yerine getiren ve her zaman “Müşteri” tarafında bir politika izleyen bir anlayışla hizmet vermektedir.

HB Bilgisayar piyasada standart bulunan fiyatlar yerine müşteriye özel çözüm ve fiyat sunmayı amaç edinmiştir. Gelişen teknolojiyi takip ederek bu süreçte müşterisini yeni teknoloji konularında bilgilendirmeyi ve avantajlı durumlar hakkında zamanında bilgilendirme yapmayı hedeflemiştir. Sosyal sorumluluklarında da aktif olmayı amaç edinmiştir. Her zaman açık sözlü ve şeffaf bir yapıda olup sektördeki saygınlığını ve güvenilirliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Çalışanlarına müşterilerine ve ürün dağıtıcılarına karşı her zaman saygılı olmayı gözetmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda